Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mikrodotacje dla mieszkańców Gminy Płużnica

banner herbTowarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica zaprasza do składania wniosków w ramach programu „Małe Granty w Gminie Płużnica”.

Projekt skierowany jest dla organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych (minimum 3 osoby działające na rzecz społeczności lokalnej) z terenu Gminy Płużnica.

W ramach konkursu można uzyskać maksymalnie do 2 tysięcy zł na inicjatywy oddolne i działania aktywizujące społeczność lokalną. Wniosek o mikrodotację wraz z budżetem można składać w terminie do 15.03.2018 r.

Planowane jest także zorganizowanie spotkania informacyjnego dla zainteresowanych osób w celu omówienia szczegółów konkursu.

Przed złożeniem wniosku prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

Środki na realizację projektu pochodzą z Gminy Płużnica.

Wniosek o mikrodotacje 2018

Budżet. docx

Budżet.xlsx

Umowa o współpracy

Regulamin konkursu

Karta oceny formalnej

Karta oceny merytorycznej

Podpisywanie umów o udzielenie wsparcia finansowego

Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica, informuje uczestników projektu „Szansa dla Aktywnych - Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Płużnicy”, którym została przyznana dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej o możliwości podpisywania umów o udzielenie wsparcia finansowego. Proszę o zapoznanie się z treścią umowy oraz załącznikami jakie będą wymagane przy podpisywaniu umów.

wzór umowy o udzielenie wsparcia finansowego

15. Płużnickie Forum Organizacji Pozarządowych

Wójt Gminy Płużnica i Przewodnicząca Gminnej Płużnickiej Rady Działalności Pożytku Publicznego zapraszają na 15. Płużnickie Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się 28 listopada 2017 r. w Gospodzie Przy Piecu w Płużnicy. 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Gminy Płużnica.

Idą Święta

kartka  

Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz szczęscia i spokoju ducha

w nadchodzącym Nowym Roku

życzy Zarząd i pracownicy TRGP

31.10.2017

W dniu 31.10.2017 Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica będzie czynne do godz. 13:00

Za utrudnienia przepraszamy

Dodatkowe informacje