Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pracownicy TRGP

 W Towarzystwie Rozwoju Gminy Płużnica pracują:

Maria Młynarczyk - księgowa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agnieszka Bernady - pracownik biura
e-mail: a.bernady@trgp.org.pl

Anna Szatkowska - pracownik biura
e-mail:
a.szatkowska@trgp.org.pl

Jolanta Lewandowska - pracownik biura
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Inkubator Przedsiębiorczości

Początki idei utworzenia ,,Inkubatora Przedsiębiorczości" mieściły się w filozofii ,,Strategii Rozwoju Gminy Płużnica" wg której sięgnięto do twórczego działania w środowisku, gdzie problemy bezrobocia i potrzeby przemian strukturalnych w rolnictwie wymuszają nowe podejście (aktywne) w rozwiązywaniu tych kwestii.
Na podkreślenie zasługuje fakt, iż w Gminie Płużnica stworzony został system wzajemnego wspierania działań aktywizujących obejmujących formalne struktury samorządowe i sieci organizacji pozarządowych o wzajemnie uzupełniających się funkcjach. Trudno sobie bowiem wyobrazić, iż w tak niewielkim organizmie administracyjnym jakim jest gmina każde ogniwo systemu społecznego funkcjonuje w oderwaniu od całokształtu problemów finansowych, gospodarczych, oświatowych itp. Stąd też funkcje ,,Inkubatora" rozpatrujemy jako element i efekt działań Rady Gminy, Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, organizacji, stowarzyszeń - Stowarzyszenie Marketingowe Rolników Indywidualnych, Klubów Pracy itp.
   

Czytaj więcej: Inkubator Przedsiębiorczości

Centrum Szkolenia

Centrum Szkolenia

przy Towarzystwie Rozwoju Gminy Płużnica

● Przedmiotem działania Centrum Szkolenia jest organizowanie oraz prowadzenie kursów i szkoleń.

● Podstawowe formy działalności dydaktycznej:

  • kursy i seminaria
  • szkolenia
  • treningi interpersonalne
  • konsultacje /warsztaty doradcze/

● Dotychczas ze szkoleń skorzystało łącznie ok. 1500 osób.

Dodatkowe informacje