Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Głosuj na Kreatywne zajęcia

Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica złożyło wniosek w drugiej edycji Programu „Decydujesz, pomagamy”, którego organizatorem jest Tesco (Polska) Sp. z o.o. Projekt został wysoko oceniony i przeszedł do etapu głosowania w sklepach Tesco.

"Rozwiń się! - Kreatywne zajęcia” to projekt dla mieszkańców Gminy Płużnica, którego celem jest wzrost aktywności społecznej i integracji mieszkańców gminy poprzez udział w warsztatach z rękodzieła. Uczestnicy projektu odejdą od świata wirtualnego, wyjdą z domów, lepiej się poznają. W ramach projektu 16 osób na 8 warsztatach nauczy się techniką decoupage ozdabiać przedmioty domowego użytku. Nie potrzeba zdolności plastycznych i manualnych wystarczy chęć wyjścia z domu i wiara we własne możliwości.

Głosowanie rozpocznie się z dniem 08.03.2017 i potrwa do 04.04.2017 roku.

Klienci będą oddawać swój głos za pomocą otrzymanych żetonów w sklepach Tesco. Klient sieci Tesco otrzyma od kasjera podczas każdych zakupów jeden żeton uprawniający do głosowania.

Na nasz projekt możesz głosować w następujących sklepach:

- Tesco Golub-Dobrzyń Żeromskiego 13
- Tesco Chełmża Przedmieście Chełmińskie 9/11
- Tesco Wąbrzeźno Legionistów 3

Dodatkowe informacje